Centrum dystrybucji aluminium TOMBIG

ul. Główna 80, 62-513 Brzeźno, Polska

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00

Telefon +48 63 211-33-39
Telefon +48 63 211-17-05

e-mail: biuro@tombig.com.pl

NIP 665-253-38-08
Regon 311588751

Formularz kontaktowy

Arkadiusz Wawrzyniak

Arkadiusz Wawrzyniak

Elementy do fotowoltaiki
Zabudowa samochodów
+48 691 22 00 55
a.wawrzyniak@tombig.com.pl

Agnieszka Dąbek

Agnieszka Dąbek

Specjalista ds. obsługi klienta

+48 605 22 00 55
a.dabek@tombig.com.pl

Renata Domska

Renata Domska

Purchasing department

Specjalista ds. zakupów

+48 609 22 00 55
r.domska@tombig.com.pl

Justyna Gajewska

Justyna Gajewska

Customer service

Specjalista ds. obsługi klienta
+48 669 22 00 55
j.gajewska@tombig.com.pl

Kamila Radke

Kamila Radke

Specjalista ds. obsługi klienta

+48 721 22 00 55
k.radke@tombig.com.pl

Marlena Nowicka

Marlena Nowicka

Purchasing department

Specjalista ds. zakupów
+48 697 22 00 55
m.nowicka@tombig.com.pl

Krystian Pawlak

Krystian Pawlak

Elementy do fotowoltaiki

Systemy ogrodzeń
+ 48 667 22 00 55
k.pawlak@tombig.com.pl

Magdalena Pecelerowicz

Magdalena Pecelerowicz

Specjalista ds. obsługi klienta

Maciej Nykowski

Maciej Nykowski

Sprzedaż internetowa

Bramy i ogrodzenia
+48 663 22 00 55
m.nykowski@tombig.com.pl

Tomasz Goździk

Tomasz Goździk

Dyrektor Generalny

Managing Director
+48 600 97 87 02
t.gozdzik@tombig.com.pl

 

Henryk Goździk

Henryk Goździk

Specjalista ds. obsługi klienta

Blachy i taśmy
+48 601 74 90 99
h.gozdzik@tombig.com.pl

Ilona Goździk

Ilona Goździk

Menedżer ds. księgowych

i administracji personalnej
+48 632 11 33 39
i.gozdzik@tombig.com.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest P.H.U. TOMBIG Tomasz Goździk z siedzibą w Koninie, ul. Królowej Marysieńki 1, 62-510 Konin. W związku z prowadzoną przez nas działalnością przetwarzamy dane osobowe w różnych celach, w różnym zakresie i na różnej podstawie prawnej. Szczegółowe informacje, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w klauzuli informacyjnej.