TOMBIG Aluminium

Centrum Dystrybucji

ul. Główna 80, 62-513 Brzeźno, Polska

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00

+48 63 211-33-39

e-mail: biuro@tombig.com.pl

NIP 665-253-38-08
Regon 311588751

Formularz kontaktowy

Krystian Pawlak

Krystian Pawlak

Fotowoltaika
Bramy i ogrodzenia
+48 667 22 00 55
k.pawlak@tombig.com.pl

Maciej Nykowski

Maciej Nykowski

Sprzedaż stacjonarna
i e-commerce
+48 663 22 00 55
m.nykowski@tombig.com.pl

Henryk Goździk

Henryk Goździk

Blachy, taśmy
formatki aluminowe
+48 601 74 90 99
h.gozdzik@tombig.com.pl

Kamila Radke

Kamila Radke

Specjalista ds. obsługi klienta

+48 721 22 00 55
k.radke@tombig.com.pl

Agnieszka Dąbek

Agnieszka Dąbek

Specjalista ds. obsługi klienta

+48 605 22 00 55
a.dabek@tombig.com.pl

Magdalena Pecelerowicz

Magdalena Pecelerowicz

Specjalista ds. obsługi klienta

+48 723 22 00 55
m.pecelerowicz@tombig.com.pl

Aneta Bąk

Aneta Bąk

Specjalista ds. obsługi klienta
Logistyka
+48 726 22 00 55
a.bak@tombig.com.pl

Arkadiusz Wawrzyniak

Arkadiusz Wawrzyniak

Menedżer Sprzedaży
Fotowoltaika 
Automotive
+48 691 22 00 55
a.wawrzyniak@tombig.com.pl

Tomasz Michalak

Tomasz Michalak

Handlowiec
Wypalanie laserowe blach
Usługi CNC
+48 725 22 00 55
t.michalak@tombig.com.pl

Adrian Zając

Adrian Zając

Handlowiec
Profile standardowe 
i specjalne
+48 782 22 00 55
a.zajac@tombig.com.pl

Renata Domska

Renata Domska

відділ закупівель
Specjalista ds. zakupów
+48 609 22 00 55
r.domska@tombig.com.pl

Marlena Nowicka

Marlena Nowicka

Purchasing department
Specjalista ds. zakupów
+48 697 22 00 55
m.nowicka@tombig.com.pl

Tomasz Goździk

Tomasz Goździk

Dyrektor Generalny
Managing Director
+48 600 97 87 02
t.gozdzik@tombig.com.pl

 

Ilona Goździk

Ilona Goździk

Menedżer ds. księgowych
i administracji personalnej
+48 632 11 33 39
i.gozdzik@tombig.com.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest P.H.U. TOMBIG Tomasz Goździk z siedzibą w Brzeźnie,
ul. Główna 80, 62-513 Brzeźno. W związku z prowadzoną przez nas działalnością przetwarzamy dane osobowe w różnych celach, w różnym zakresie i na różnej podstawie prawnej. Szczegółowe informacje,
w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w klauzuli informacyjnej.