Transport

Na terenie Polski

Firma TOMBIG dostarcza zakupione u nas produkty swoim klientom własnymi samochodami ciężarowymi.  

Koszty dostawy kalkulowane są indywidualnie.  

Dostawy zagraniczne

Wysyłki zagraniczne zlecane są operatorom logistycznym realizującym usługi na rynku europejskim a ich koszt ustalany jest na bieżąco.

Kierowcy

Doświadczeni kierowcy są naszym atutem, stosują techniki jazdy defensywnej gwarantując tym bezpieczeństwo na drodze.
Troszczą się o środowisko naturalne stosując się do zasad ecodrivingu, jednocześnie dbają o terminowość dostaw.

Flota

Nasze przestrzenie ładunkowe pozwalają przewieźć zarówno standardowej długości profile i blachy, jaki i elementy ponadnormatywne. Dysponujemy zarówno samochodami ciężarowymi oraz zestawem ciągnik z naczepą. Taka konfiguracja pozwala na dużą elastyczność w organizacji transportu. Dzięki samochodom o mniejszej ładowności dojeżdżamy w miejsca o utrudnionej dostępności. Zestaw z naczepą pozwala nam na ekspresowe dostawy dużych partii towaru, do 25 ton,
w bardzo krótkim czasie.

Dzięki naszym wysokim stanom magazynowym i elastyczności w transporcie mogą Państwo być pewni, że zamówiony u nas towar szybko znajdzie się we wskazanym przez Państwa miejscu.

Proces załadunku naszych aut jest organizowany tak, aby rozładunek u klienta przebiegł bezproblemowo, nawet gdy będzie to rozładunek suwnicą lub ręczny.

Nasza flota składa się wyłącznie z aut marki Mercedes, które są niezawodne i uzyskują bardzo dobre wyniki niskoemisyjności substancji szkodliwych dla środowiska. Posiadamy przede wszystkim auta klasy Euro 6 i 5, rezygnując z klas niższych.

Odbiór własny

Jeżeli chcą Państwo odebrać samodzielnie towar to zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Załadujemy wózkiem lub pomożemy w ręcznym załadunku.
Łatwy dojazd do firmy, mapkę zamieszczamy tutaj…